HAKKIMIZDA.

MTC OTO (Magic Touch Center) tamamen milli sermaye ve milli iş gücü ile 2 yıllık AR-GE çalışmasının ardından 1 Ekim 2008 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. MTC Oto, kurucu ortaklarının, kaporta onarımı, boya onarımı ve “Boyasız Göçük Düzeltme” hizmetlerine dair 30 yılı aşkın süredir elde ettikleri bilgi beceri ve deneyimlerinin ürünüdür. MTC Oto, müşterilerine onarımda “Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme”, “Mini Onarım”, Tampon ve “Plastik Parça Onarımı”, Mikron Boya Onarımı hizmetleri, boya koruma ve detaylı temizlik hizmetlerinde, “Ekspres Boya Koruma”, “Standart Boya Koruma” ve “Seramik Kaplama” hizmetlerini sunmaktadır.

Otomotiv sektörüne, orijinalliği ön planda tutan, müşterisinin talebini anlayan ve eksiksiz olarak yerine getiren hizmet anlayışı ile yeni bir vizyon katmıştır. 10 yılı aşkın süredir, kazancını sürekli eğitim, iş gücü, AR-GE çalışmaları ve teknolojiye yatırarak, verdiği hizmetlerde üstün başarılar elde etmiş ve memnun müşteriler yaratmıştır.

Lokomotif ürünü olarak adlandırdığı “Boyasız Göçük Düzeltme” Hizmetinde, teknolojiyi yakından takip eden, sürekli eğitim vererek “Master Usta” düzeyinde teknisyenler istihdam etmiş, dolu hasarlarında ve park hasarlarında boyamadan onarım yapma konusunda rakipsiz hale gelmiştir.