HAKKIMIZDA.

MTC OTO (Magic Touch Center), tamamen yerli sermaye ve milli iş gücü ile 2 yıllık Ar-Ge çalışmalarının ardından 1 Ekim 2008 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. MTC Oto, kurucu ortaklarının kaporta tamiri, boya tamiri ve “Boyasız Göçük Düzeltme” hizmetlerinde 30 yılı aşkın bilgi, beceri ve deneyimlerinin ürünüdür. MTC Oto müşterilerine “Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme”, “Mini Tamir”, Tampon ve “Plastik Parça Tamir”, Mikron Boya Tamir hizmetleri, boya koruma ve detaylı temizlik hizmetleri, “Express Boya Koruma”, “Standart Boya Koruma” ve ” Seramik Kaplama” hizmeti vermektedir.

Özgünlüğü ön planda tutan, müşterilerinin isteklerini anlayan ve tam anlamıyla yerine getiren hizmet anlayışı ile otomotiv sektörüne yeni bir vizyon katmıştır. 10 yılı aşkın süredir, kazandığını sürekli eğitime, iş gücüne, Ar-Ge çalışmalarına ve teknolojiye yatırarak hizmetlerinde üstün başarılar elde etmiş ve memnun müşteriler yaratmıştır.

Lokomotif ürünü olarak adlandırdığı “Boyasız Göçük Düzeltme” Servisinde teknolojiyi yakından takip ederek sürekli eğitim vererek “Master Usta” seviyesinde teknisyen istihdam ederek, hasar servisinde boyasız onarımlar yapmıştır, dolu hasarı ve park hasarı onarımında rakipsiz hale gelmiştir.