MTC EĞİTİM OKULU BAŞVURU FORMU

Siz de son yılların en karlı mesleğini usta ellerden öğrenmek istemez misiniz?

10 yılı aşkın süredir, 25.000’in üzerinde müşterisine %100 müşteri memnuniyeti ile “Boyasız Göçük Düzeltme” hizmeti veren MTC Oto, bu bilgi ve becerisini değerli esnaf ve girişimcilerin paylaşımına sunmuştur.

Bu sebeple, 15 günlük teorik eğitimler, pratik eğitimler, uygulamalar, ödevler ile sıkı ve disiplinli bir program dahilinde hizmet verecek “MTC Oto Eğitim Okulu” Genel Müdürlük Binasında (Maslak Mahallesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, 2. Kısım, 27. Sokak, No:1103-1/1 Sarıyer/İstanbul) açılmıştır.

İl dışından ya da yurt dışından gelecek öğrencilerimizi, kurumumuza özel misafirhanelerimizde ağırlamaktayız.

Ön kayıtlarımız, 26 Mart 2018 Pazartesi günü başlamıştır. Detaylı bilgi ve eğitim talebinizi 0(212) 328 17 17 numaralı telefonumuza iletebilirsiniz. Kursiyerlerin eğitim programı kontenjanla sınırlıdır. Başvuru için ilk adım olarak aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Özel olarak dizayn edilmiş birçok farklı boy ve şekilde profesyonel ekipmanlar set halinde satın alınmak üzere eğitim alan kursiyerlerimiz için satışa sunulacaktır.

Vizyon sahibi kursiyerlerimiz arasından seçtiğimiz, başarılı ve istekli girişimcileri desteklemek adına, yurt genelinde Franchise’lıklar verilecektir.